Κουμπρέσα αέρα Jiapeng WWY-15/4-150 τύπου έμβολο Ανεξάρτητο οξυγόνο για την πλήρωση οξυγόνου
Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα Anshan Jiapeng
Πιστοποίηση CE ISO9001
Αριθμό μοντέλου WWY-15/4-150
Έγγραφο Βιβλίο του προϊόντος PDF
Λεπτομέρειες προιόντος
Πίεση εισαγωγής:
0.4Mpa
Πίεση εξόδου:
15MPa
Δυνατότητα ροής:
15
διάμετρος κυλίνδρων:
Φ65+Φ36+Φ20 (3 στάδια)
Μέγεθος κολπίσκων:
Rc1/2
Μέγεθος εξόδου:
G5/8
Μέγεθος:
1350*1050*1100 (mm)
Βάρος:
420kg
στροφές/λεπτό:
640
Εφαρμογή:
Οξυγόνο, N2, Ar2
Επισημαίνω:
Συμπίεσμος αέρα Booster ar2
Συμπίεση αέρα 640 R/min
Ενισχυτής και συμπιεστής n2
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min
1
Τιμή
Συσκευασία λεπτομέρειες
Δαστική θήκη
Χρόνος παράδοσης
Με σε 7 μέρες
Όροι πληρωμής
Δ/Π, T/T, L/C, L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς
500 σύνολα το χρόνο
Περιγραφή προϊόντων
Σχετικά με την εταιρεία τεχνολογίας αυτοματισμού της Σαγκάης.
  • Μπορούμε να παρέχουμε εξοπλισμό και αξεσουάρ.
Περίπου Anshan Jiapeng Compressor Co., Ltd.
Κουμπρέσα αέρα Jiapeng WWY-15/4-150 τύπου έμβολο Ανεξάρτητο οξυγόνο για την πλήρωση οξυγόνου 0
Αρχή λειτουργίας
Περιγραφή του προϊόντος
Λωτ. Άρθρο Παράμετρος
2 Σχήμα WWY-15/4--150
3 Δυνατότητα ροής (στόχος)3/h 15
4 Θέρμανση εισόδου °C ≤ 40
5 Πίεση εισόδου MPa 0.4
6 Πίεση εξόδου MPa 15
7 Ποσότητα διαμέτρου κυλίνδρου Φ65+Φ36+Φ20 mm
8 Ταχύτητα περιστροφής r/min 640
9 Τρόπος ψύξης Ψύξη αέρα + ψύξη νερού (σε κυκλοφορία)
10 Μέθοδος λίπανσης Χωρίς λάδι λιπαντική
11 Συμπυκνωμένες σειρές Τρίτο επίπεδο
12 Διαρθρωτική στυλ
Τύπος γωνίας, τύπου W, μονάδα
13 Μηχανή Δύναμη kW 7.5
Το ηλεκτρικό σύστημα AC380V, ηλεκτρική ενέργεια τριών φάσεων, 50Hz,